اسید نمایش افسانه محمدرضا کارگردان نویسندگی

اسید: نمایش افسانه محمدرضا کارگردان نویسندگی کارگردانی افسانه ببر اخبار فرهنگی و هنری

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

طرح ۳.۵ میلیارد دلاری جهت نجات زمین ، ناسا یک آتشفشان را خفه می‌کند!

به گزارش خبرآنلاین به نقل از سیناپرس،قله آتشفشانی Yellowstone Caldera این روزها به نگرانی تازه دانشمندان زمین شناس تبدیل شده است تا جایی که حالا هم..

ادامه مطلب

تصویر العمل کلوب پاری سن ژرمن به شکایت بارسلونا

باشگاه پاری سن ژرمن در بیانیه‌ای به شکایت کلوب بارسلونا به خاطر انتقال نیمار تصویر العمل نشان داد و تاسف شدید خود را بیان کرد.  تصویر ..

ادامه مطلب

نجات کارگر طلاسازی از مجازات قتل

قضات دیوان عالی کشور، حکم کارگر طلاسازی که با انگیزه اخلاقی مرد سالخورده را کشته بود، تائید کردند. متهم با رای دادگاه به 10 سال حبس و پرداخت دیه محکوم شده ..

ادامه مطلب

تعداد زائران فوت شده است به ۴ نفر رسید ، مرگ ۳ زائر ایرانی بر اثر ایست قلبی

رئیس مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: عملیات درمانی و امدادرسانی به زائران در مناسک حج روند خوبی را در شهرهای مدینه منوره و مکه مکرمه طی می کند. ..

ادامه مطلب

پاملا پاتی، بازیگر مسنی که شبیه دخترهای ۲۰ ساله است!

هنرپیشه ۵۸ ساله ایتالیایی شبیه دخترهای ۲۰ ساله به نظر می رسد. او راز جوان ماندن خود را تغذیه سالم می داند. . پاملا پاتی، بازیگر مسنی که شب..

ادامه مطلب

واکنش نیمار به مقایسه‌اش با فیگو

نیمار در مراسم معارفه اش نسبت به مقایسه اش با هافبک پیشین بارسلونا تصویر العمل نشان داد. واکنش نیمار به مقایسه اش با فیگو عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

توقف بابک زنجانی سازی

این اتفاق جهت نظام حقوقی و اقتصاد سیاسی ایران، فرصتی است تا بتوانیم در جهت برچیدن فساد اداری در کشور گام برداریم. آن طور که کارشناسان می گویند، تا..

ادامه مطلب