اسید نمایش افسانه محمدرضا کارگردان نویسندگی

اسید: نمایش افسانه محمدرضا کارگردان نویسندگی کارگردانی افسانه ببر اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ناظران رای‌ها را شمرده‌اند/ از فصل بعد پخش تلویزیونی نخواهیم داشت ، کفاشیان

نایب رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید از فصل بعد پخش تلویزیونی جای خود را به پخش اینترنتی خواهد داد.

ناظران رای‌ها را شمرده‌اند/ از فصل بعد پخش تلویزیونی نخواهیم داشت ، کفاشیان

کفاشیان: ناظران رای ها را شمرده اند/ از فصل بعد پخش تلویزیونی نخواهیم داشت

عبارات مهم : ایران

نایب رییس فدراسیون فوتبال می گوید از فصل بعد پخش تلویزیونی جای خود را به پخش اینترنتی خواهد داد.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال بعد از پیان مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران حضور یافت و اظهار کرد: رای گیری هیچ مشکلی نداشته هست. در تمام دنیا نظیر AFC و فیفا ناظرهای رای گیری را تایید می کنند و 3 نفر از اعضای بی طرف گزینش می شوند. رای ها را می شمارند و آن ها را امضا می کنند و روی تخته می نویسند. همه رای ها موجود است و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

ناظران رای‌ها را شمرده‌اند/ از فصل بعد پخش تلویزیونی نخواهیم داشت ، کفاشیان

او ادامه داد: چگونه می شود از قبل آینده نگری کرد. هنگامی که دو نفر کاندیدا می شوند، رای ها به وسیله ناظرین شمرده می شود و نتیجه اعلام می شود. نباید به این اعتراض ها توجه کرد. آیا اگر رای ها به نفع خود خادم بود، اعتراضی می کرد؟

کفاشیان دربار بودجه اعلام شده است از طرف دولت گفت: طبق آینده نگری ما، بودجه فدراسیون 65 تا 70 میلیارد هست. قطعا در برنامه در آینده این گونه خواهد بود که پول هایی که از کلوب ها، فیفا و AFC می گیریم زیاد خواهد بود. چیزی که نیاز داریم 100 میلیارد است ولی امسال سال خشکسالی ما بوده هست. اگر ببینیم بودجه ما کفایت نمی کند، هزینه ها را کم کردن می دهیم. نصف بودجه های مملکت به همین شکل هست. به عنوان نمونه نگاه می کنند اگر بودجه نتواند سه یا چهار ماه آخر را تامین کنند، هزینه ها را کم می کنند. مدیر راجع به این تصمیم خواهد گرفت.

نایب رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید از فصل بعد پخش تلویزیونی جای خود را به پخش اینترنتی خواهد داد.

او راجع به حق پخش تلویزیونی گفت: آقای سلطانی فر قول هایی داده هست. ایشان گفتند که با تعامل حل خواهند شد ولی من نخواستم آن جا بگویم. ما ده سالی است که تعامل کرده ایم و کلوب ها و فوتبال ما بخاطر همین تعامل در حال از بین رفتن هستند. باید اعلام کنند که اگر درست نشد، ما با زور وارد شویم. با این امکانات اینترنتی که آمده است می توانیم در این مقطع برابر تلویزیون را بگیریم و خودمان روی پای خودمان بایستیم. از فصل بعد اینترنتی پخش خواهیم کرد و اطلاع رسانی خواهیم کرد و دیگر خبری از تلویزیون نخواهد بود. اگر کلوب ها به این روال جلو بروند، فوتبال ما اذیت خواهد شد.

او ادامه داد: حق کلوب راجع به تبلیغات دور زمین پیشگیری قضایی خواهد شد. ما مشتری همیشگی آن ها هستیم، مشتری هایی روبرو هستیم که ابتدا شعار می دهند و در عملی کردن آن می مانند. باید برابر آن ها بایستیم. تقصیر ما نیست که قبلا 20 میلیارد بوده و الآن 80 میلیارد شده است هست. این ناشی بازی است که بگوییم به به 80 میلیارد! در محاسبات اشتباه شده است است و باید اصلاح گردد.

کفاشیان راجع به بازنشستگی خود گفت: من 12 سال است که بازنشسته هستم. اول این که نایب رییسی شغل نیست. در مجمع فدراسیون فوتبال گزینش شده است ام که مستقل است و مشکلی ایجاد نخواهد کرد و بازنشستگی را مشمول بر نمی شود. من حقوقی نمی گیرم.

ناظران رای‌ها را شمرده‌اند/ از فصل بعد پخش تلویزیونی نخواهیم داشت ، کفاشیان

کفاشیان راجع به مناقشه با عربستان نیز گفت: بحثی که جهت امارات و قطر و عربستان بود، بحث سیاسی بود و که بخاطر سیاسی بودن اجازه نمی دهند که این سه کشور به کشور دیگر بروند. مسئولان سیاسی نباید در پرسشها فوتبال دخالت کنند و وارد شوند. ولی بحث کشور عزیزمان ایران و عربستان امنیتی بود.

AFC به ما گفته است که یک هیات کارشناسی و به کشور عزیزمان ایران می آیند تا بگویند که آیا در کشور عزیزمان ایران امنیتی جهت عربستان وجود دارد یا نه. امنیت کشور عزیزمان ایران جهت عراق و سوریه تایید شده است است ولی جهت عربستان نه. بعد از ماجرای سفارت، عربستانی ها گفتند که ما در کشور عزیزمان ایران امنیت نداریم. اکنون نیز مشکلی نیست و بعد از رای مثبت هیات رییسه کنفدراسیون آسیا همه چیز درست خواهد شد.

نایب رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید از فصل بعد پخش تلویزیونی جای خود را به پخش اینترنتی خواهد داد.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | عربستان | عربستانی | علی کفاشیان | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs