اسید نمایش افسانه محمدرضا کارگردان نویسندگی

اسید: نمایش افسانه محمدرضا کارگردان نویسندگی کارگردانی افسانه ببر اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه دزد مسلح بانک‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران به اتهام محاربه

مرد میانسالی که با صورت گریم شده است به چهار بانک پایتخت کشور عزیزمان ایران دستبرد زده بود، دیروز در شعبه 15 دادگاه انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد.&

محاکمه دزد مسلح بانک های پایتخت کشور عزیزمان ایران به اتهام محاربه

عبارات مهم : ایران

مرد میانسالی که با صورت گریم شده است به چهار بانک پایتخت کشور عزیزمان ایران دستبرد زده بود، دیروز در شعبه 15 دادگاه انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد.

به گزارش جام جم، سارق میانسال ساعت یک بعدازظهر 18 اسفند سال گذشته درحالی که سلاحی به دست داشت، با صورت گریم شده است خودش را به جای یک پیرمرد جا زد و وارد بانک کشور عزیزمان ایران زمین در خیابان شریعتی شد. او با ترساندن افراد حاضر در آنجا پنج میلیون تومان دزدید و فرار کرد. متهم در حال فرار بود که کلاه گیس وی روی زمین افتاد و در همان حوالی به وسیله ماموران گشت پلیس خلع سلاح و بازداشت شد.

پس از دستگیری وی، ماموران اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می داد او در طول یک سال گذشته به شیوه ای مشابه به سه بانک دیگر در محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران دستبرد زده و مسلحانه پول از آنجا به دزدی برده است.

محاکمه دزد مسلح بانک‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران به اتهام محاربه

با مشخص شدن این موضوع، ماموران به تحقیق از دزد مسلح بازداشت شده است پرداختند، ولی او فقط دزدی از بانک شعبه کشور عزیزمان ایران زمین در خیابان شریعتی را پذیرفت و دستبرد به سه بانک دیگر را منکر شد.

این در حالی بود که با توجه به انکار سه فقره دزدی بانک، شواهدی که پلیس به دست آورده بود، شهادت کارکنان و مدیران سه بانکی که مورد دستبرد مسلحانه قرار گرفته بود و فیلم دوربین های مداربسته که نحوه دزدی متهم را ثبت کرده بودند، همگی حکایت از این عنوان داشت که متهم دست به این دزدی های سریالی و مشابه زده هست. همچنین تحقیقات پلیسی نشان می داد متهم یکی از پاهایش کمی مسئله داشته که در هر چهار تصویر این عنوان ثبت شده است است.

مرد میانسالی که با صورت گریم شده است به چهار بانک پایتخت کشور عزیزمان ایران دستبرد زده بود، دیروز در شعبه 15 دادگاه انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد.&

پس از آخرین دفاع از متهم به اتهام دزدی مسلحانه از چهار بانک در تهران، پرونده از مصادیق محاربه آشنا شده است و به دادگاه انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد. سارق مسلح بانک های پایتخت کشور عزیزمان ایران دیروز در شعبه 15 دادگاه انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه رفت. کارکنان بانک ها که شاهد دزدی مسلحانه متهم بودند، به تشریح ماجرا پرداختند و مرد زندانی را به عنوان همان سارق مسلح معرفی کردند. این در حالی بود که متهم پرونده بیانات ضد و نقیضی را مطرح کرد. بزودی حکم قضایی راجع به این دزد مسلح صادر خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | انقلاب | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs